facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 101. Bölümü ile pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi başlamış bulunuyor. Kızların bu defa Üniversite hayatı heyecan yaratıyor. Kadroya katılan yeni isimler de dikkatleri çekiyor. Eylül en yakın arkadaşları olan Songül ve Güney'i barıştırmayı başarır. Ali ve Eylül zamanla yakınlaşmaya devam eder. Cemre Serkan'a zor günlerinde en büyük desteği verir.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ela

Bu kader sesiz sesiz duruyodu ama ne kadar kötü birisiymis


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 101. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 101. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 99. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 101. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 101. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 101. Bölüm Fragmanı özeti